خودرو حمل پول

از خودروهای حمل پول برای حمل و جابجایی مقدارهای قابل توجهی وجه نقد استفاده می شود. به دلیل حجم پولی که توسط این خودروها جابجا می شود همواره خطراتی مثل سرقت و یا عملیات های خرابکارانه آن ها تهدید می کند.

برای جلوگیری از این خطرات، خودروهای حمل پول توسط نیروهای امنیتی و حفاظتی ساپورت می شوند. در واقع زمانی که خودروهای حمل پول برای انجام ماموریت احضار می شوند، نیروهای امنیتی هم با ساپورت حضوری و هم از طریق مرکز عملیات نظارت می شوند.

تجهیزات همراه خودرو حمل پول

با توجه به خطراتی که هر خودرو حمل پول را تهدید می کند، این وسیله باید مجهز به تجهیزات امنیتی باشد که این تجهیزات توسط نگهبان امنیتی کنترل و هدایت شود. از جمله این تجهیزات عبارتند از:

  • کلید ریموت برای فعال کردن قفل مرکزی صندوق حمل پول
  • سیستم رادیویی برای ارتباط با مرکز کنترل
  • سیستم اعلام خطر رادیویی برای اعلام هشدار به مرکز کنترل
  • سیستم ردیاب برای پیگیری موقعیت خودرو حمل پول
  • سیستم ارتباط بی سیم برای برقراری تماس با مرکز کنترل در مواقع خطر
  • دوربین های مدار بسته خودرویی

امنیت خودرو حمل پول

موسسه حفاظتی و مراقبتی امین حافظ میهن با بهره گیری از کادری آموزش دیده و استفاده از تجهیزات امنیتی نظیر ارتباطات بی سیم، تامین دوربین های مدار بسته خودرویی، سیستم های ردیاب و همچنین تجهیز نگهبانان با سلاح های مورد تایید پلیس پیشگیری و انتظام، برای تامین امنیت در خدمت شما است.

موسسه حفاظتی و مراقبتی امین حافظ میهن، همچنین با تهیه خودروها و موتور سیکلت های حفاظتی برای تامین امنیت اشخاص مهم و سرشناس آماده خدمت رسانی است. تمام این خودروها شامل تجهیزات امنیتی و اورژانسی نظیر رادیو های بی سیم، آزیر خطر، بی سیم، کپسول آتش نشانی و جعبه کمک های اولیه است.

خدمات گشت شامل صدور هشدار، نقل و بکسل وسایل نقلیه پارک شده در مکان های غیر مجاز، اعمال قوانین و مقررات در برابر ایجاد مزاحمت و تهدیدات است.

برای دریافت خدمات تیم موتور گشت با موسسه حفاظتی و مراقبتی امین حافظ میهن در ارتباط باشید.

خدمات مرتبط