خدمات میهن پاس

حراست سازمان های دولتی و خصوصی

در سازمان های دولتی و خصوصی عموما مدارک و اسناد و اموال مهمی از قبیل سندهای مناقضات، لیست دارایی های دولتی، لیست بودجه و … یافت می شود.
در این محیط های کاری، مشتریان، مراجعه کنندگان و کارکنان همواره در رفت و آمد هستند. از این رو حفظ و نگهداری اسناد و اموال سازمان ها از انواع آسیب های احتمالی مانند سرقت و خرابکاری، آتش سوزی و …، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نگهبان مسلح بانک ها و اماکن مهم
بانک ها محل عمده ذخیره دارایی های مالی شهروندان یک جامعه است. مردم برای انجام امور مالی، نقل و انتقال پول و یا استفاده از صندوق امانات به بانک ها مراجعه می کنند. با توجه به خطراتی که محل بانک و مشتریانش را تهدید می کند، بهترین راه برای تامین امنیت استفاده از نگهبان است.

نگهبان محله کیست؟

نیروی انتظامی وظیفه حفظ امنیت کشور را بر عهده دارد، اما وظیفه نگهبان های محله تامین امنیت در تک تک نقاط است. یک نگهبان وظیفه تامین امنیت در بانک ها، محل های تجاری، صنعتی و مسکونی را برعهده دارد.

حفاظت فیزیکی اماکن تجاری و صنعتی
با توسعه محیط های شهری اماکن تجاری و صنعتی، محل عبور و مرور افراد مختلفی است. این مکان ها به طیف وسیعی از ملاحظات امنیتی نیاز دارد زیرا خطرات زیادی مثل گم شدن کودکان و سرقت در مکان های تجاری و یا فعالیت های خرابکارانه در محیط های صنعتی امکان وقوع دارند.

موتور گشت با تجهیزات

موتورگشت به طور کلی بخش جدایی ناپذیر هر رویدادی است. البته این امر در طول تاریخ تغییرات بسیاری کرده است، از پیاده سواران تا اسب سواران و اکنون نوبت اسکورت با خودروهای ضد گلوله و نگهبانان موتورسوار است.

آموزش تخصصی نگهبان
امنیت، داشتن حس آزادی و نداشتن احساس ترس و تهدید در همه ابعاد زندگی است. تامین امنیت یک جامعه وظیفه نیروی انتظامی و امنیتی آن جامعه است. اما تامین امنیت اماکن مختلف نظیر ساختمان های اداری، صنعتی و تجاری، محلات و مجتمع های مسکونی بر عهده نیروهای آموزش دیده تحت نظر نیروی انتظامی یعنی نگهبان ها است.

حفاظت از انبارها و پروژه های عمرانی

انبارها و پروژه های عمرانی به دلیل بزرگ بودن محیط و حجم بالای وسایل و تجهیزات و قیمت بالای آن ها، یکی از پر ریسک ترین مکان ها برای سرقت و عملیات های خرابکارانه هستند.
برای پروژه های بزرگ عمرانی همیشه تجهیزات خاص و کمیاب و مصالح زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و این یعنی حجم سرمایه زیادی در سایت های عمرانی قرار دارد. تامین امنیت این سایت ها همیشه از اصول اساسی و اولیه راه اندازی پروژه ها است.

خودرو حمل پول
از خودروهای حمل پول برای حمل و جابجایی مقدارهای قابل توجهی وجه نقد استفاده می شود. به دلیل حجم پولی که توسط این خودروها جابجا می شود همواره خطراتی مثل سرقت و یا عملیات های خرابکارانه آن ها تهدید می کند.

سوالی دارید یا نیاز به مشاوره دارید؟

پس لطفا از طریق یکی از راه های زیر با ما ارتباط برقرار کنید

تماس تلفنی

07132232375

09170002948 

09170140917 

واتس اپ

09170002948 

09170140917 

اینستاگرام

aminhefazmihansecurity@

محصولات

میهن پاس از جمله شرکت های پیشرو در عرضه تهیه و توضیع سیستم ها و محصولات ایمنی و ردیابی می باشد

محصولات میهن پاس ضامن امنیت و آسایش شما